Saç Ekimi FUE Tekniği İle Çok Başarılı

Saç Ekimi FUE Tekniği İle Çok Başarılı!

Gür ve canlı saçlara sahip olmak için, pahalı saç bakım ürünleri, uzmanlarda çeşitli bakım kürleri, saçlarınızı eski formuna dönüştürecek bazı yağların ne şekilde kullanılmaktadır. Bunun gibi bir çok farklı saç bakım yöntemlerini de kullanmış olabilirsiniz. Ayrıca saç ekimi konusunda uzman ekibimiz ile çalışmaktayız.

Fue tekniği ile saç ekimi nasıl yapılmaktadır?

Fue saç ekimiFue ve Fut yöntemi ile saç ekimi yapılabilmektedir. Güven içerisinde yeni teknolojik ekipmanlar ile tedavi olacaksınız. Tedavi öncesi süreç çok önemlidir. FUE tekniği ile Saç ekimi konusunda planlamamız ile kişiye özel belli gün ve saatleri belirlemekteyiz. Bu süreçte kişiden kan alımı ve laboratuvar ücretleri gibi masrafları saç ekimi alanına dahildir. Ameliyat sonrasında bazı ilaçlar ve bakım şampuanları ile başarı grafiği çok yükselecektir.  Yurtdışından gelecek misafirlerimiz için havaalanı, otel transferleri, otogar gibi konularda yardımcı olduğumuzu, İngilizce, Almanca ve Türkçe desteğimiz, operasyon sonrasında her zaman bizlere ulaşabileceğimiz telefon numaralarımız ve sağlık bakanlığı tarafından onaylı, lisanslı kliniğimiz ile aynalara barışık bir hayat vaat ettiğimizi ve buna değeceğini aklınızdan çıkarmanızı istemeyiz.

FUE tekniği ile saçlar ekildikten sonra kliniğimizde konforlu ve rahat ortamda konaklama imkanımızın olduğunu, uzun süredir bu konuda çalışmalar yapan, Antalya Saç Ekimi alanında uzmanlaşmış ekibimizi özenle seçtiğimizi, son teknolojiyi yakından takip ederek, başarı grafiklerine göre mevcut donanımlarımızı yenilediğimizi, diğer bazı firmalara göre fiyatlarımızda %60 oranlara varabilen ekonomik hizmetleri sunduğumuzu anlatmak istiyoruz ve bu özellikler diğer firmalardan bizi ayıran önemli detaylardan sadece birkaçıdır. Dünya’nın her yerinden gelen hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kaliteli ve kendinize barışık bir hayatın temellerini kliniğimizde atabileceğimizi ve sizlerle tanışmak istediğimizi ekleyelim. Ofisimize gelerek, tüm detayları, merak ettiklerinizi bizlere sorarak, cevapları bulabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.